Ru Дерев'яна майстерня

Стильні вікна з євробрусу у фірмовому виконанні

Виконні на заводі Marconi вікна з натурального масиву — це вражаючий вибір конфігурацій профілю, наповнення, обробки та фурнітури. Використовуваний у віконному виробництві євробрус (IV-90, Німеччина) є високотехнологічним екологічним чистим матеріалом, що має міжнародні сертифікати.

Наше підприємство виробляє дерев'яні вікна понад 25 років, пропонуючи замовникам бездоганну якість та лояльні ціни. Процес виготовлення виробів включає високоточну механічну і ручну обробку. У нас ви зможете замовити вікна практично будь-якої форми, включаючи арочні, трапецієподібні, увігнуті та опуклі віконні системи.

Чим вам сподобаються дерев'яні вікна Marconi

За бажанням замовника, наші майстри проводять регулярне обслуговування встановлених вікон. На всі вироби надається гарантійний паспорт, що підтверджує гарантію авторитетного виробника. Усі конструкції проходять заводський контроль за якістю кожної деталі. При необхідності наші дизайнери допоможуть вам визначатися із зовнішнім виглядом майбутнього вікна. А досвідчені майстри-віконники порадять оптимальний варіант склопакета та фурнітури. Зрештою в отворах стоятимуть ідеальні вікна, що відрізняються оригінальним дизайном та особливим аристократичним шиком.

Ефектні дерев'яні вікна — респектабельна деталь вашого інтер'єру!

Також наша компанія понад 25 років виробляє: