Ru Дерев'яна майстерня

Склопакети — головні персонажі віконних отворів

Сучасний склопакет є досить складною конструкцією, що включає в себе такі складові:

Базова класифікація склопакетів заснована на кількості так званих камер, що є парою герметично з'єднаних стекол, простір між якими заповнюється сухим повітрям або інертним газом. Відповідно бувають одне, двох та трикамерні вироби. Щодо купівельного вибору, то левова частка продажів припадає на двокамерні моделі. Саме такий варіант формує ідеальний баланс щодо невисокої ціни та гідних експлуатаційних характеристик. Як завжди, за наявності фінансових можливостей перевага надається продукції відомих торгових марок, що входять до ТОП-10 світового скляного ринку.

Коротка історія появи склопакетів

Перший патент на склопакет був виданий американському інженеру Т. Д. Стетсону, який у 1865 році винайшов оригінальну конструкцію із двох скріплених між собою скляних панелей. Однак цей винахід довгий час не привертав увагу виробників. Вперше промислове виробництво спареного скла, що використовується для скління вагонів, почалося в Німеччині в 1934 році.

Полегшений склопакет з осушувачем та пустотілою розділювальною рейкою побачив світ у 1950 році. А технологія герметизації, за якою і сьогодні виготовляються склопакетні системи, була розроблена у 1970 році.

Ключові функції гарного склопакета

А ще якісний склопакет повинен мати таку найважливішу якість як травмобезпека. Все-таки не варто забувати, що в цьому випадку йдеться про скляні вироби. І іноді світлопрозорі панелі можуть досягати значних розмірів і великої маси. Саме тому у сучасному виробництві активно використовуються так звані термополіровані скляні полотна (флоат-скло) завтовшки від 4 мм і більше. Вперше технологія виготовлення флоат-склів була застосована у 50-х роках минулого століття на заводах провідного гравця скляного ринку — британської компанії Pilkington.

Блискучий парад травмобезпечних стекол

Як було зазначено вище, більшість вікон сьогодні обладнано склопакетами з флоат-склом, що відрізняється ідеально гладкою поверхнею і високим коефіцієнтом світлопропускання. Проте, все частіше покупці замовляють вироби, оснащені енергозберігаючими низькоемісійними склом (Low-E Glass-скла). Такі прозорі панелі, завдяки особливому напиленню, мають здатність відображення інфрачервоного теплого випромінювання. Ця фізична властивість дозволяє відчутно заощадити на опаленні. Відповідно влітку низькоемісійне скло не пропускає всередину сонячне тепло, довго зберігаючи прохолоду всередині кімнати.

Останнім часом досить велика кількість замовлень віконного ринку включають склопакети з наступними різновидами стекол:

Кладова віконних профілів

Сьогодні понад 85% вікон оснащуються відносно недорогими невибагливими профілями з полівінілхлориду (ПВХ). Такі шаблонні вироби прикрашають вікна практично всіх багатоповерхових будинків старого фонду та безликих офісів. Проте, покупці з добрим смаком і достатком продовжують вибирати віконні системи з рамою та стулками, виконаними з натуральної деревини. Подібні вироби, маючи природну харизму, створюють в інтер'єрі особливу аристократичну атмосферу затишку та достатку. Іноді як додатковий захист дерев'яних профілів використовуються декоративні алюмінієві накладки.

Завод з виробництва елітних вікон Marconi сьогодні вважається лідером цього ринку. Покупцям пропонується вражаючий асортимент профілів та склопакетів нового покоління, включаючи передові системи з енергозберігаючим склом. Досвідчені майстри допоможуть вам з вибором оптимального варіанту скління, здатного у будь-яку пору року утримувати приємний мікроклімат.

«Дерев'яна майстерня» більше 25 років виробляє: