Ru Дерев'яна майстерня

Надихаючий вибір фарб для покриття вікон та дверей

Підготовка масиву на виробництві вікон та дверей торгової марки Marconi, включає обробку такими складами:

В результаті у віконних та дверних систем підвищується температурний поріг загоряння та опірність до різних біологічних агентів. А професійне фарбування та лакування надають поверхням привабливості. При цьому міцний та довговічний лакофарбовий шар створює додатковий захист від механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.

Красувати чи не фарбувати?

Правильно оброблене натуральне дерево саме по собі має ефектну природну красу. Особливо якщо йдеться про такі сорти як дуб або червоне дерево, що використовуються у нашому виробництві. Тому деякі замовники вибирають лакування профілів без фарбування, що дозволяє зберегти натуральну колоритність масиву. Після нанесення тонуючого просочення і фінішного лакування виходить оригінальне природне забарвлення з текстурним орнаментом, підкреслене декоративно-захисними складами.

Однак, особливості стилістики інтер'єру та інтер'єрного декору найчастіше диктують свої вимоги до кольору вікон та дверей. І в нашому випадку вам буде запропонований багатий вибір кольорів із палітри RAL. Фарбування здійснюється з використанням імпортних фарбопультів у кілька шарів з обов'язковим просушуванням кожного шару.

Екологічна лакофарбова продукція від Remmers — найкраще рішення

Будь-які двері та вікна є довговічними інтер'єрними елементами, які не повинні порушувати санітарно-гігієнічних норм відповідних приміщень. Тому для фарбування та лакування дерев'яних профілів, полотен та коробок на заводі Marconi застосовується лаки та фарби фірми Remmers – відомого німецького виробника хімічних сумішей для інтер'єру та будівництва. Вся продукція цього бренду сертифікована у рамках міжнародного екологічного стандарту ISO 14001.

Доведені часом переваги водно-дисперсійних фарб та лаків Remmers:

Всі склади цієї торгової марки відповідають положенням європейських гігієнічних директив TA-Luft та Deco-Paint. Продукція активно використовується для фарбування кухонних меблів, предметів інтер'єру для дитячих кімнат, меблів для медичних закладів.

У нашому випадку ви зможете самостійно вибрати забарвлення профілю майбутнього вікна або двері, яке органічно впишеться в домашню або комерційну обстановку. Майстерно пофарбовані лаковані поверхні стануть ефектним доповненням інтер'єрного декору.

Столяр

«Дерев'яна майстерня» більше 25 років виробляє: