Ru Дерев'яна майстерня

Правильний догляд за дерев'яними вікнами. Секрети довголіття віконних систем

Варто відразу відзначити, що будь-які вікна з масиву оснащуються практично тією ж фурнітурою, що і пластикові аналоги. Різниця може бути тільки у вартості та виробнику рухомих та герметизуючих деталей. Тому щорічна профілактика дерев'яних віконних систем повинна включати наступні операції:

Пам'ятайте, що ручка, що погано працює, або ущільнювач, що зносився, можуть стати причиною постійних протягів з усіма наслідками. Отже, регулярне обслуговування з переліченими вище діями — це обов'язкова процедура, що забезпечує нормальне функціонування віконних конструкцій. Особливу увагу при перевірці необхідно приділяти вікнам, що виходять на сонячну сторону. Агресивна дія ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання прискорює знос багатьох важливих елементів віконної системи.

Якісне вікно не вимагає особливого догляду

Справді, якщо ваше улюблене вікно виготовлене із підготовленої та грамотно обробленої деревини, то особливої ​​уваги воно не попросить. Проте, раз на 10 днів рекомендується пройтися по всіх відкритих поверхнях поліроллю, призначеною для полірування дерев'яних виробів. Такий догляд не лише покращить зовнішній вигляд, вигідно підкресливши природну текстуру, а й видалить дрібні подряпини на лаку. Пам'ятайте, що застосування агресивної клінінгової хімії у цьому випадку категорично заборонено!

Якщо на поверхні профілю з'явилося видиме забруднення, видалити його можна за допомогою м'якої губки і теплого розчину води з господарським милом. Тріщини, що проявилися на лаковій поверхні, в більшості випадків можна «згладити» спеціальним восковим олівцем, призначеним для цих цілей.

І не забувайте про те, що під час ремонту приміщення дерев'яні вікна та підвіконня потрібно обов'язково захистити за допомогою малярського скотчу та целофанових накидок. І тоді ваші віконні отвори будуть тішити око довгі роки!

«Дерев'яна майстерня» більше 25 років виробляє: