Ru Дерев'яна майстерня

Фірмові англійські вікна. Стильне рішення для елітних інтер'єрів

«Дерев'яна майстерня» пропонує виготовлення класичних англійських вікон за індивідуальними ескізами з вертикально-підйомною конструкцією. Таке рішення з перших хвилин використання порадує вас безумовною зручністю відкриття стулок. Такі віконні системи народилися в Англії у 18 столітті. І сьогодні старі традиції, що обрамлені в передові технології, дозволяють створювати розкішні вікна, виготовлені з добірного натурального масиву (дуб, меранті (сорт червоного дерева), сосна-мінішип).

Наше підприємство виробляє віконні та дверні системи понад 25 років, вміло поєднуючи потужний потенціал високоточного автоматизованого обладнання та філігранну ручну роботу. Ми надаємо гарантію 10 років на всю свою продукцію. Вироби постачаються по всій Україні за допомогою перевірених транспортних компаній у надійній безпечній упаковці.

Переваги англійських вікон Marconi

Благородні англійські вікна створять у приміщенні особливу вишукану атмосферу аристократичного консерватизму. Такі архітектурні елементи вигідно виділять будь-який інтер'єр, постійно радуючи власників бездоганною функціональністю. Проектування здійснюється під конкретні запити замовника та декоративні особливості обстановки. Досвідчені дизайнери підкажуть вам цікаві ідеї, які будуть втілені у бездоганних віконних системах. Наша робота — це органічне поєднання вашої фантазії, неабиякого таланту майстрів та вражаючих технічних можливостей розвиненого виробничого підприємства.

Оригінальні англійські вікна — відчуйте всю красу стриманого британського стилю!

Також наша компанія понад 25 років виробляє: