Ru Дерев'яна майстерня

Енергоефективні дерево-алюмінієві вікна від відомого виробника

Вікна з алюмінієвим профілем та оздобленням з масиву елітних порід деревини — це оптимальне рішення для облаштування сучасних інтер'єрів. У цьому випадку користувач отримує «в одному флаконі» безперечну практичність, довговічність та виразну красу стильних віконних систем. Наше підприємство одним із перших в Україні стало випускати віконні конструкції цього типу, використовуючи виключно імпортні матеріали та наднадійну фурнітуру.

Ефективний союз алюмінію та підготовленого масиву дозволяє створювати довговічні вироби, на які ми надаємо 10-річну гарантію. Насправді такі чудові вікна можуть простояти до 50 років і більше. І що найприємніше — склопакети, що використовуються, дозволяють скорочувати витрати на обігрів приміщень у зимовий час на 15-20%!

Чим хороші дерево-алюмінієві вікна Marconi

Ми виготовляємо вікна з будь-якими стулками та варіантами відкривання. Кожне замовлення виконується в індивідуальному порядку та контролюється персональним менеджером. З нашими вікнами будь-яке приміщення набуває особливої ​​харизматичної атмосфери!

Презентабельні вікна з масиву з алюмінієвим профілем — високотехнологічна естетика на будь-який смак!

Також наша компанія понад 25 років виробляє: